CMK Makina’da hedef: Çıtayı daha da yükseğe koymak

featured

Bir Batman markası olan CMK Makina, 2006 yılında sektöre hızlı bir giriş yaparak Doğu ve Güneydoğu’nun tamamına hizmet veriyor.

Batman Organize Sanayi Bölgesinde 10 dönüm üzerinde 2 bin metre kapalı alanda hizmet veren CMK Makina, bütün imalatlarını burada yapıyor. Alanında bölgede en çok tercih edilen firma olan CMK Makina, her daim çıtayı daha da yükseğe koyarak hedef büyütüyor.

CMK Makina'da hedef: Çıtayı daha da yükseğe koymakSektörde başlıca yapılan hizmetler arasında araç karoser kasaları, konteyner imalatı, araç projelendirme işleri, değirmen makinaları ve fıstık temizleme makinaları. Doğu ve Güneydoğu genelinde bulunan resmi kuruluşlar, özel sektör kuruluşları, çiftçiler için aranan firma olması da kalitedeki süreklilikten kaynaklı.

CMK Makina'da hedef: Çıtayı daha da yükseğe koymak

Firma Sahibi Şükrü Yılmaz, firmalarının her daim gelişmeye açık olması büyümede en büyük etken olduğunun altını çiziyor. İşimizi severek yapıyoruz diyen Firma sahibi Şükrü Yılmaz, bundan dolayı 18 senedir bu meslekteyiz ve geldiğimiz noktaya baktığımızda memnunum ve bu da bana gurur veriyor.

İşte CMK Makina’nın Ekobatman dergisinde yer alan haberi:

CMK Makina'da hedef: Çıtayı daha da yükseğe koymak

Yorumlar kapalı.

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Batman Burada ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!