Dişikırık, basın temsilcilerini ağırladı

featured

Uzman Eğitimci Cuma Dişikırık, 10 Ocak Gazeteciler Günü’nde yerel ve ulusal basın temsilcilerini kahvaltıda ağırladı.

VIP C9 Kurs Merkezi, TeknoGenç Koleji, Özel C 1 Kurs Merkezi gibi eğitim kurumlarıyla Batman’da eğitim ve öğretim faaliyetlerine büyük katkı sunan ve eğitim alanında dünyanın en etkili yöntemlerini Batman’da hayata geçiren Uzman Eğitimci Cuma Dişikırık, 10 Ocak Gazeteciler Günü’nde yerel ve ulusal basın temsilcilerini kahvaltıda ağırladı.

Dişikırık, basın temsilcilerini ağırladıGazetecilerin, toplumun gözü ve kulağı olduğuna dikkat çeken Dişikırık, kentin gelişiminde önemli rol oynayan basın kuruluşlarını önemsediklerini ifade etti.

Eğitimde 35 yıllık bütün tecrübemizi üç marka altında topladıklarını belirten Uzman Eğitimci Dişikırık “VIP C9 Kurs Merkezi, Özel C1 Kurs Merkezi ve Kozluk ve Siirt TeknoGenç Koleji, Siirt Akşam Lisesi olmak üzere 6 eğitim kurumu, bu markaların bünyesindeki eğitim kurumlarıdır. Eğitime olduğu gibi istihdama da katkı sunmayı hedef edinmiş durumdayız. Eğitime gönül vermiş insanlarız.

Eğitimde başarı için vizyon, hedef ve hayal lazımdır. Biz bu hayalin peşinden koşuyoruz. 4 aylık, 1 yıllık çalışma takvimlerimiz her zaman hazır vaziyettedir. Yüreğimizle Batman’a güzel işler katmak ve ülkemize katkı sunmak için çalışıyoruz. Markalaşma yönünde ilerliyoruz. Marka olmadan büyümek mümkün değildir. Sistematik ve planlı çalışma ile markalaşmaya doğru ilerliyoruz. Batman’da bu markayı güçlendirmek ve Türkiye’ye bu markayı taşımak istiyoruz. Hayalimiz budur” dedi.

Yorumlar kapalı.Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Batman Burada ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!