Ekmen: Sosyal belediyecilik anlayışıyla hareket edeceğiz

featured

DEVA Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve Mersin Milletvekili Mehmet Emin Ekmen’den Batman Belediye Başkan Adayı Erdi Işık’a destek

Memleketi Batman’da DEVA Partisinin seçim çalışmalarına katılan Ekmen, DEVA Partisi Batman Belediye Başkan Adayı Erdi Işık’a başarılar diledi ve imkan ölçüsünde çalışmalara katılacağını söyledi.

Ekmen, adayımız Erdi Işık sokak sokak Batman’ı dinleyip eksiklikler tespit ediyor. Sosyal belediyecilik anlayışıyla hareket edeceğinden kuşkumuz yok dedi.

Işık’ın bütün vatandaşlarımıza eşit hizmet edeceğinden emin olduğunu ifade eden Ekmen, gerçek belediyeciliğin DEVA da olduğunu savundu.

Ekmen, “Bizim adaylarımız, halk için çalışan üreten ve şehirlerini sahiplenen kişilerdir. Erdi kardeşimiz de bunlardan biridir. Onun memleketim Batman’a iyi hizmet edeceğine inancım tamdır. Erdi, 7’den 70’e bütün Batmanlı hemşerilerime hizmetin en iyisini götürecek bir anlayışla hizmet edecektir.” dedi.

Deva Partisi Belediye Başkan Adayı Erdi Işık ise, Batman’ın hak ettiği hizmeti DEVA’da göreceğini söyledi.

“Afetlere karşı dirençli şehir kapsamında kurumsal paydaşlarımızın işbirliğinde başta deprem olmak üzere doğal afet koordinasyon masası oluşturacağız.” diyen Işık, şu ifadeleri kullandı:

“Yöresel kültürü, gastronomiyi ve doğayı tanıtan tematik festival ve etkinlikler düzenleyerek Batman’ımızı hem dünyada hem de Türkiye’nin dört bir yanında tanıtacağız. Genç Gelişim Merkezleri kuracağız. Mahalle bazında içinde çalışma odaları, güvenli İnternet, kitap kafe, kültür-sanat faaliyetleri, kişisel gelişim alanlarının bulunduğu merkezler kuracağız. Genç Kart Projesini hayata geçirip gençlerimizin kültür, sanat, eğitim ve spora ulaşımını kolaylaştıracağız. OSB’lere gerekli fiziki ve dijital altyapı desteği sunarak, yatırım teşvik sistemini geliştireceğiz. Çiftçi Gelişim Merkezi açarak üretim için danışmalık ve teknik destek sağlayacağız. Üniversite okuyan dar gelirli genç kardeşlerimize burs imkanı sağlayacağız.”dedi

Yorumlar kapalı.Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Batman Burada ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!