Fatih Anaokulunda yılsonu etkinliği

featured

Batman’da özel okulları aratmayan eğitim hizmetiyle kısa zamanda tanınan Fatih Anaokulu, 2022-2023 Eğitim Öğretim sezonunu muhteşem bir yılsonu etkinliği ile bitirdi.

Fatih Anaokulunda yılsonu etkinliği

Fatih Anaokulunun başarılı genç Müdürü Coşkun Algan, yıl içerisinde de bu tür eğitsel ve geliştirici faaliyetlere imza attıklarını söyledi. Fatih Anaokulu Müdürü Coşkun Algan yaptığı açıklamada; “Çocuklarımızın zihinsel, fiziksel, sosyal ve kültürel düzeyde nitelikli gelişimlerini sağlamak, onlara standartları yüksek bir yaşam ve öğrenme ortamı sunmak, potansiyellerini doğru bir şekilde değerlendirmek için çıktığımız bu yolda kısa sürede değişimler yapmaya çalıştık.” Diye konuştu.

Fatih Anaokulunda yılsonu etkinliği

 

“OKULUMUZUN ÇEHRESİNİ DEĞİŞTİRDİK”

“Okulumuzun 2022/2023 eğitim-öğretim yılının başında bağımsız anaokulu kategorisine alınmasıyla birlikte ilk iş olarak 20 yıldır değişmeyen çehresini değiştirdik.” diyen Fatih Anaokulu Müdürü Coşkun Algan; “Yaptığımız bu değişim hitap ettiğimiz yaş grubunun gelişim özellikleri göz önünde bulundurularak yapıldı. Bu süreçte neler mi yaptık? Okulumuzun arka kısmında yıllarca kullanılamaz durumda olan kısmı okul bahçemize katarak dış mekânımızı hem daha kullanılabilir hem de daha yetebilir hale getirdik. Yeni oluşturduğumuzu bu alana yerleştirdiğimiz oyun/park alanıyla çocuklarımızın stresini atabileceği alanlar oluşturduk. Yine bu alanda oluşturduğumuz kum havuzu ile çocuklarımızın hayal gücünü artıracak alanlar inşa etmek istedik. Ön bahçemize kurduğumuz “Minik Dostlar Hayvan kulübesi” ile çocuklarımıza hayvan sevgisini “Enerji Deposu Hobi Bahçesi” ile toprak sevgisini aşılamayı arzu ettik. Dış cephe ve okul duvarlarını tıpkı çocuklarımızın hayal dünyası gibi rengarenk boyadık. Bugün geldiğimiz nokta için çok yol kat ettik. Çocuklarımız için gerçekleştireceğimiz daha çok hayalimiz var, bunun için daha çok çalışacağız Bugün düzenlediğimiz Yıl Sonu Şenliğimize minik kalplerde iz bırakmak istedik. Katılımlarınız için hepinize teşekkür ederim. “ şeklinde konuştu.

Fatih Anaokulunda yılsonu etkinliği

“MİNİKLER DOYASIYA EĞLENDİ”

Fatih’in minik öğrencileri öğretmenleri eşliğinde Domino Adam, palyaço, oyun alanları ve farklı etkinliklerle saatlerce gönüllerince eğlendi. Minik çocuklar kadar velilerde yapılan yılsonu etkinliğine tam puan verdi.

Yorumlar kapalı.

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Batman Burada ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!