Fuat Oktay: Birinci turda bu işi bitirelim istiyoruz

featured

Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, “Birlik, beraberlik, dayanışma içerisinde vatandaşlarımızla yola devam ediyoruz. 14 Mayıs’ta da inşallah coşkuyu, heyecanı sandıklara da yansıtmayı arzuluyoruz. Birinci turda bu işi bitirelim istiyoruz.” dedi.

Ankara’dan AK Parti milletvekili adayı olarak gösterilen Oktay, TRT Haber’de gündeme ilişkin değerlendirmede bulundu, soruları yanıtladı.

Seçim kampanyası sürecinde yoğun bir çalışma yürüttüklerini, vatandaşların kendilerine verdiği desteğin motivasyonlarını artırdığını belirten Oktay, Ankara ve İstanbul mitingleriyle de vatandaşın net bir mesaj verdiğini vurguladı.

Oktay, “Birlik, beraberlik, dayanışma içerisinde vatandaşlarımızla yola devam ediyoruz. Beş günümüz kaldı. 14 Mayıs’ta da inşallah bütün bu coşkuyu, heyecanı sandıklara da yansıtmayı arzuluyoruz. Birinci turda bu işi bitirelim istiyoruz.” diye konuştu.

Seçime sayılı günler kala dış basında Türkiye’ye karşı bir manipülasyon çabasının olduğunun hatırlatılması üzerine Oktay, bunun yeni olmadığını, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın girdiği bütün seçimlerde bu manipülasyonların görüldüğünü ifade etti.

Yorumlar kapalı.

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Batman Burada ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!