Gastroenteroloji cerrahı hasta kabulüne başladı

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Batman Eğitim Araştırma Hastanesine Atanan Gastroenteroloji Cerrahisi Uzmanı Dr. Ömer Güngörür Göreve Başladı.

Dr. Ömer Güngörür, 23 Şubat 1982’de Diyarbakır’da doğdu. Cerrahpaşa Tıp Fakültesi mezunu olan Güngörür, 2007-2013 yılları arasında Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde genel cerrahi uzmanlık eğitimi aldı. Mardin’e atanmasının ardından özel sektörde çalıştı ve 2017’de Diyarbakır Gazi Yaşargil Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde genel cerrahi uzmanı olarak göreve başladı. 2021’de İnönü Üniversitesi Turgut Özal Tıp Merkezi’nde Gastroenteroloji Cerrahisi alanında üst ihtisas yapmaya başladı ve 2023’te uzmanlık alanında Batman Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde göreve başladı.

Gastroenteroloji cerrahisi biriminde yemek borusu, mide, bağırsak, anüs, karaciğer, pankreas, safra kesesi ve yolları hastalıklarıyla ilgilenen Dr. Güngörür, çeşitli cerrahi operasyonlar ve endoskopik uygulamalar gerçekleştirmektedir. Hastaların tanısı ve tedavisi için geniş bir yelpazede hizmet sunmaktadır. Ayrıca, gastroskopi ve kolonoskopi gibi endoskopik uygulamalar da bölümde yapılmaktadır.

Dr. Ömer Güngörür, Gastroenteroloji Cerrahisi Uzmanı olarak Batman Eğitim Araştırma Hastanesi’nde hasta kabulüne başlamış olup, çeşitli hastalıklara yönelik cerrahi operasyonlar gerçekleştirmektedir

Yorumlar kapalı.

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Batman Burada ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!