İşverenlere iş hukuku semineri

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Batman Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Mehmet Sıddık Çiftçi, Sanayi ve Tekenoloji İl Müdürlüğü’nün düzenleyeceği “İşveren Boyutuyla İş Hukuku” seminerine tüm işverenleri davet etti.

Batman Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Mehmet Sıddık Çiftçi, Sanayi ve Tekenoloji İl Müdürlüğü tarafından düzenlenecek olan  “İşveren Boyutuyla İş Hukuku” seminerine tüm işverenleri davet etti.

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Batman Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Mehmet Sıddık Çiftçi, “İşverenlerimizin çalıştırdığı personellerin iş feshinde ki sorumlulukları ve yaşadıkları sorunlardan dolayı bazen büyük zorluklar yaşamakta hatta maddi olarak büyük zararlara uğramaktadır. Bunların önüne geçmek için Sanayi ve Teknoloji İl Müdürlüğümüz “İşveren Boyutuyla İş Hukuku” adlı seminer vererek işverenlerin sıkıntı çekmemesi için bir çalışma yapacaktır. 12 Haziran Çarşamba günü saat 10:00’da Belde Mahallesi’nde bulunan İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü Konferans Salonu’nda yapılacak olan seminere tüm işverenlerimizi davet ediyoruz. Batman Esnaf ve Sanatkarlar Odası olarak tüm işverenlerimizi programa katılıp, bilgilenmelerinin önemli ve değerli görüyoruz” şeklinde konuştu.

 

Yorumlar kapalı.

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Batman Burada ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!