Mahalle Buluşmaları kapsamında Çamlıtepe’te bazı sorunlar çözüme kavuşturuldu

featured

 

Çamlıtepe Mahallesi 4002 sokaktan TPAO Bulvarına bağlantı için dönüş açısının yeterli olmadığını söyleyerek Vali ve Belediye Başkan Vekili Canalp’ten çalışma başlatılmasını isteyen mahalle sakinlerinin talebi kısa sürede tamamlandı.

TPAO Bulvarı güzergâhı Dünya Hastanesi yönünden sağa dönüşte DDY üst geçit köprüsü öncesi 4002 sokağa araç giriş ve çıkışlarında yaşanan sorun Mahalle Buluşmalarında Vali Ekrem Canalp’e iletilmişti.

Belediye Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü koordinesinde yürütülen yol genişletme çalışmalarının ardından 4002 sokaktan TPAO Bulvarına çıkış yapacak araçların manevra çapı Belediye Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerince düzenlendi.

Tamamlanan yol genişletme çalışmasıyla TPAO Bulvarı’ndan 4002 sokağa veya 4002 sokaktan TPAO Bulvarına çıkış yapacak araç sahipleri daha rahat bir manevra kabiliyetine sahip oluyor.

Batman Belediyesi, vatandaşların can ve mal güvenliği için yapılan tüm taleplerin anında değerlendirildiğini, uzman ekiplerce yapılan Ar-Ge ve fizibilite çalışmaları sonrası uygun görülmesi halinde tüm hizmetlerin vatandaşların hizmetine sunulduğunu hatırlattı.

Yorumlar kapalı.Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Batman Burada ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!