Milletvekili Nasıroğlu, Şelale ve Şelale Parkı’nın açılışını gerçekleştirildi

featured

Esentepe önünde bulunan Şelale ve Şelale Parkı’nın açılışı Milletvekili Ferhat Nasıroğlu,  Vali ve Belediye Başkanvekili Ekrem Canalp, kurum müdürleri, STK temsilcileri ve vatandaşların katılımıyla gerçekleşti.

Açılış kurdelesi sonrası gazetecilere açıklamada bulunan Milletvekili Ferhat Nasıroğlu, Batman Belediyesi’nin çalışmalarının övgüye layık olduğunu söyledi.

‘Batman Belediyemiz altyapı, üstyapı ve sosyal belediyecilik alanındaki birçok hizmeti vatandaşlarımızla buluşturmaya devam ediyor.” diyen Nasıroğlu, caddelerden sokaklara, parklardan yollara kadar her bölgede çalışmaların yürütüldüğünü anımsattı.

Nasıroğlu,  ”  Son yıllarda Batman’da yapılan hizmetlerle büyük bir değişim ve dönüşüm yaşandı. Her zaman söylediğimiz gibi az laf çok  iş yaptık.  Kıymetli hemşehrilerimizin de desteğiyle  sürdürdüğümüz hizmet yolculuğuna az laf, çok iş diyerek devam ediyoruz. Türkiye Yüzyılı’nda Batmanlı hemşehrilerimizin hizmetlerden en iyi şekilde faydalanabilmesi için değer ve hizmet üretmeye devam edeceğiz.  Bugün yağmurlu bir günde Esentepe’de yapımı tamamlanan Şelale ve Şelale Parkı’nın açılışını yaptık. Bu eserin şehrimize hayırlı olmasını diliyorum.”

Yorumlar kapalı.

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Batman Burada ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!