Milletvekili Ramanlı: Batman’a topyekun sahip çıkmak gerek

featured

HÜDAPAR Milletvekili Serkan Ramanlı, Batman’da yerel ve ulusal basın mensuplarıyla kahvaltılı toplantıda bir araya geldi

Milletvekili Ramanlı: Batman'a topyekun sahip çıkmak gerek

Batman’ın uyuşturucu ve işsizlik başta olmak üzere çözülmesi gereken pek çok sorun ve sıkıntısının bulunduğunu belirtti

Ramanlı, şehrin sorun ve sıkıntılarının konuşulduğu toplantıda gazetecilerin sorularını da cevaplandırdı. Batman’ın uyuşturucu, işsizlik, kentsel dönüşüm, altyapı gibi çözüme kavuşması gereken çok sayıda sıkıntısının bulunduğuna dikkat çeken Ramanlı, Batman’a topyekun sahip çıkmak gerektiğini belirtti.

Ramanlı, “Seçim öncesi kampanyamızda özellikle belli başlı konulara dikkat çekmiştik. Yine önceliğimiz o başlıkları bir biçimde gündeme getirmek ve çözüm yoluna kavuşturmaktır.” diye konuştu.

Batman’ın uyuşturucu ve işsizlik başta olmak üzere kentsel dönüşüm, altyapı sorunu gibi çözülmesi gereken pek çok sorun ve sıkıntısının bulunduğuna işaret eden Ramanlı, şunları söyledi:

“Batman’ın gündeminde birincisi işsizlik var. Bunun çözülebilmesi için özel sektörün buraya teşvik edilmesi, buna dönük adımların atılması var. Organize sanayi bölgelerinin hayata geçirilmesi var. Gençlerimizin fırsat eşitliğinin sağlanması için mücadele etmek var. Uyuşturucuyla mücadele bizim öncelikli gündemlerimizin arasında var. Kentleşme, şehirleşme, kentsel dönüşüm, yerinde dönüşüm gibi bunlarla Batman’ın çehresini dönüştürebilmek var. Şehirleşmenin tıkandığı alanları açabilmek var.”

Yorumlar kapalı.Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Batman Burada ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!