Nasıroğlu: Batman’da sosyal devlet anlayışıyla hizmetler gerçekleşiyor

featured

Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı’na tahsis  edilen 7 aracın teslimat töreni gerçekleştirildi.

Batman Belediyesi tarafından 7 araç yapılan tören ile Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı’na teslim edildi.

Aşevlerinin araç ihtiyacının karşılanmasına yönelik olarak valilik bahçesinde düzenlenen teslimat törenin de konuşan Milletvekili Ferhat Nasıroğlu,  vatandaşlara  hızlı ve konforlu bir hizmet sunmak için  atılım yaptıklarını sözleri.

Nasıroğlu,  “Teslimatı yapılan 7 aracımız ilçe ve merkezdeki ihtiyaç sahibi insanlarımıza  hızlı ve sıcak şekilde yemeklerini ulaştıracak. Bu da sosyal belediyecilik ve sosyal devlet olmanın en güzel örneğidir. Biz eğer insanlarımıza devletin şefkatli elini zamanında ulaştırabiliyorsak bundan büyük mutluluk duyarız. Sosyal Devlet olmak insanların ihtiyacını karşılıyor olmak demektir. Sadece temenni ile değil icraatla da bunu yapabilmek önemlidir. Bizler Batman’da yeni bir vizyon ve anlayışın ilklerini yapıyoruz. Bu anlayış Türkiye de en birinci anlayıştır. Dedi.

Vali ve Belediye Başkanvekili Ekrem Canalp ise Türkiye de ilklerden bir tanesini Batman’da gerçekleştirmenin memnuniyeti içerisinde bir araya geldiklerini ifade etti.

Canalp, ‘İlçelerimiz ve merkezde olmak üzere üç çeşit sıcak yemeği  vatandaşlarımıza dağıtıyoruz. Bin 172 aile şuan bu hizmetten faydalanıyor. Toplam yararlanan vatandaş sayımız dört bini geçti. Bununla gurur duyuyoruz.” Şeklinde konuştu.Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Batman Burada ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!