Yaşam Hastanesi meme kanseri farkındalık etkinliği düzenledi

featured

Batman’da geçtiğimiz cumartesi günü, Yaşam Hastanesi tarafından düzenlenen Meme Kanseri Farkındalık Etkinliği, büyük bir coşku ve katılım ile gerçekleşti.

Etkinlikte pembe kıyafetlerin hakim olduğu rengarenk bir atmosfer oluşturulurken, katılımcı kadınlar bilgilendirici konuşmalar ve farkındalık yaratıcı etkinliklerle aydınlandı.

Yaşam Hastanesi Genel Cerrahi uzmanları Op. Dr. Mahmut Kesenci ve Op. Dr. Mehmet Cemil Kuba, meme kanserinin teşhis ve önlenmesi konularında bilgilendirici konuşmalar yaptılar. Bu sayede etkinliğe katılan Batmanlı kadınlar, uzmanlardan bireysel danışmanlık fırsatları da yakaladılar.

Etkinlikte, Moos Çiçekçilik katılımcı kadınlara pembe karanfiller hediye ederek etkinliğe renk ve anlam kattı. Sponsor firmalar arasında yer alan Yaşam Güzellik Merkezi ise katılımcılara hediye çekleri ve özel bileklikler sunarak onları şımarttı. Quuba Express ise etkinlik sırasında katılımcılara sağlıklı taze sıkılmış meyve suları ve detoks suları ikram ederek, herkesin sağlığını düşündü.

Katılımcı kadınlar, bu özel günü anlam dolu hediyelerle taçlandırdılar, meme kanseri ile mücadelede birlik ve dayanışma mesajını en güzel şekilde vurguladılar.

Yorumlar kapalı.

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Batman Burada ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!