Yeşil dönüşümle KOBİ’ler destekleniyor

featured

Batman Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Mehmet Sıddk Çiftçi, KOSGEB Yeşil Dönüşüm Destek Programı başvuruları başladığını şartları sağlayanların başvurularını yapabileceğini belirtti.

Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı (KOSGEB), Yeşil Sanayi Destek Programları kapsamında başvuruların başladığını duyurdu.

Batman Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Mehmet Sıddık Çiftçi yaptığı açıklamada, KOSGEB’in bu program ile KOBİ’lerin çevre dostu teknolojilere geçişini destekleyerek enerji maliyetlerinde düşüş sağlamak, ülkenin çevre dostu teknolojilere geçişnii destekleyerek, enerji maliyetlerinde düşüş sağlamayı hedeflediği faydalı bir program olduğunu söyledi.

Yeşil dönüşümle KOBİ'ler destekleniyor

Çiftçi son olarak, bütçenin % 60 KOSGEB, % 40 firma imkanları ile toptan ve parekende ticaret sektörünün de yararlanabileceğini başvuru yapacakların ve yapanların, detaylı bilgi ve başvuru süreci için 0555 074 73 70 numaralı ALO ESNAF hattı veya KOSGEB resmi web sitesini de ziyaret edebiliceklerini belirtti.

Yorumlar kapalı.

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Batman Burada ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!