Batman’da bulunan Tercih Kardeşler’de aracınızın garantisini bozmadan bakımı yapılıyor

featured

Tercih Kardeşler, ismi gibi Batman’da en çok tercih edilen servislerin başında geliyor. 2023 yılında kurulan Tercih kardeşler, işe özel bir servis olarak başladı. Tercih kardeşler, şu an TSE’nin kurmuş olduğu Eurorepar servisi olarak da hizmet veriyor. Eurorepar’ın avantajı, Peugeot, Opel, Citroen ve DS marka araçlara garantisi bozulmadan hizmet veriyor olması.

Batman'da bulunan Tercih Kardeşler'de aracınızın garantisini bozmadan bakımı yapılıyor

Önlerine koydukları hedeflere ulaştıklarına dikkat çeken Eurorepar temsilcisi İlyas Türkan, yeni hedeflerinin Batman’da araç, servis ve yedek parçanın bir arada olacağı büyük bir plaza açmak olduğunu söylüyor.

Batman'da bulunan Tercih Kardeşler'de aracınızın garantisini bozmadan bakımı yapılıyor
İlyas Türkan

Tercih Kardeşler’de gelen araç eğer garantiliyse, garantisi bozulmadan periyodik bakımı yapılıyor. Sadece bakıma değil, aynı zamanda Euroreparda kullanılan yedek parçada bir yıl işçilik ve bir yıl parça garantisi veriliyor. Uygulanan fiyat politikası, verilen garanti kapsamı, yapılan işçilik ve yedek parçada hem parçanın hem de işçiliğin arkasında durmaları tercih edilmeleri için önemli konular.

Eurorepar temsilcisi İlyas Türkan, “Eğer bir işlem yapıyorsanız doğru yerde yapın ki hem paranızın hem de yapılan işlemin garantisi olsun” diyor.

İşte Tercih Kardeşler’in Ekobatman dergisinde yer alan haberi:

Batman'da bulunan Tercih Kardeşler'de aracınızın garantisini bozmadan bakımı yapılıyor

Yorumlar kapalı.Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Batman Burada ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!