Çiftçi’den görevden alınan Kalkan hakkında açıklama

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Batman Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Mehmet Sıddık Çiftçi, yakın zamanda görevden alınan Batman Ticaret İl Müdürü Şehmus Kalkan hakkında açıklamalarda bulundu.

Batman Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Mehmet Sıddık Çiftçi, Batman Ticaret Müdürlüğü görevini yürüten Şehmus Kalkan’ın Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın imzasını taşıyan atama kararlarıyla görevden alınması sonrasında açıklamalarda bulundu.

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Batman Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Mehmet Sıddık Çiftçi, “Görevlendirmelerde dikkat edilmesi gereken şartların başında, hiç şüphesiz liyakat, olmazsa olmazdır. Bununla beraber, görevlendirilen kişilerin, ilin sorun ve sıkıntılarını, talep ve isteklerini iyi bilmesi, bunların çözümünü kendine dert edip elinden geleni yapmaya çalışması gerekir. Aynı şekilde bölgenin hassasiyetlerine vakıf olup bunları gözönünde bulundurarak sonuca odaklanması lazım. Ticaret il müdürü olarak görev yapan Sayın Şehmus Kalkan, bu özellikleri taşıyan ve görev süresi boyunca Batman’a faydalı olmaya gayret eden çalışkan, dürüst, toplumun hassasiyetlerini bilen kurum müdürlerin başında gelmekteydi. Batman Esnaf ve Sanatkarlar Odası olarak beraber yaptığımız çalışmalarımızda olduça güzel sonuçlarda aldık. Batman ilimiz için, esnaf ve sanatkarlarmız için  sorumluluk almaktan çekinmeyen böyle kıymetli bir insandan Batman’ın mahrum edilmemesi kanaatindeyiz” şeklinde konuştu.

Yorumlar kapalı.

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Batman Burada ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!