Gücünü referanslarından alan okul: Batman Sınav Koleji

featured

Sınav Eğitim Kurumları, Türkiye genelinde yaygın bir eğitim öğretim kurumu. Sınav, sek

töre yayıncılıkla başladı şu an ise özel okul sektöründe Türkiye’nin her yerinde şubeleri olan bir kurum. EKOBATMAN ekibi, Batman Sınav Koleji Yönetim Kurulu Başkanı Muharrem Acar’ı yerinde ziyaret ederek, Sınav Koleji’nin Batman’da yakaladığı istikrarı, başarıyı ve tercih edilme nedenlerini ilk ağızdan aldı.

Gücünü referanslarından alan okul: Batman Sınav Koleji
Batman Sınav Koleji Yönetim Kurulu Başkanı Muharrem Acar

Batman’da 2002 yılında Sınav Dergisi Dershanesi olarak sektöre giriş yapan Kurum, dershanelerin kapanmasıyla birlikte temel lise sonrasında da hem Kurs hizmeti hem de Kolej olarak hizmet vermeye devam etti. 2019-2020 eğitim öğretim yılından itibaren Kolej olarak Anasınıfı, İlkokul, Ortaokul, Fen ve Anadolu Lisesi olarak sektörde istikrarlı gelişimini sürdürdü. Sınav, ayrıca Kozluk’ta da Sınav Anadolu Lisesi olarak devam etmekte.

‘SADECE EĞİTİM İLE UĞRAŞIYORUZ’

Batman Sınav Koleji Yönetim Kurulu Başkanı Muharrem Acar’a göre, Sınav’ı diğer eğitim kurumlarından ayıran en önemli özellik sadece eğitim ile uğraşması. Sadece eğitim ile uğraşması sınav eğitim kurumları için ciddi farklılıktır diyen Batman Sınav Koleji Yönetim Kurulu Başkanı Muharrem Acar, “Türkiye’de siyasete bulaşmayan işini ciddiye alan, cumhuriyetin kurucu değerlerine bağlı, demokratik, çağdaş bir eğitim öğretim kurumuyuz. Sadece işimizle uğraşmamız bize ciddi bir saygınlık kazandırdı. Eğitimi çok önemsedik, çocuklarımızı çok önemsedik, geleceklerini ve velilerimizi çok önemsedik. Tabi eğitimin geleceğimiz için ne kadar önemli olduğunun farkındayız. Çocuklarımızın ne kadar önemli olduğunun farkındayız. Geleceğe hazırlamanın ne kadar zor olduğunun da farkındayız. Bu bilinçte ortaya çok önemli farklılıklar ortaya koyan bir kurum. Biz İngilizceyi Türkiye’de kâbus olmaktan çıkardık. Okulumuz, çocukların İngilizce konuştuğu bir okul. Anasınıfımızdan itibaren çift dilli eğitim uyguluyoruz. İlkokulumuzda İngilizce-Türkçe eğitim veriyoruz. Ortaokul ve lisemizde Oxford müfredatı uyguluyoruz. Dolayısıyla yabancı dilde çok önemli adımlar, ataklar yapan bir kurumuz” ifadelerini kullandı.

Gücünü referanslarından alan okul: Batman Sınav Koleji

‘BİR VELİ EN ÇOK ÇOCUĞUNU ÖNEMSER’

Bizim en güçlü olduğumuz alan referanslarımızdır diyen Batman Sınav Koleji Yönetim Kurulu Başkanı Muharrem Acar, neden tercih edildiklerini kısaca şöyle açıklıyor: “Bir veli buraya gelene kadar dokuz on tane koleji geçerek geliyor. Bir velinin bu kadar eğitim kurumunu geçerek bir yere gidebilmesi için orada verilen hizmetten memnun olması lazım. Bunun tek bir ölçütü var; memnuniyet ve daha iyi hizmet. Bu bir hizmet sektörü, yıla yayılan bir hizmet sektörü. Dolayısıyla her gün her hafta, her ay ve her yıl işinizi iyi yapmak zorundasınız. Bunu yaptığınızda veli takdir ediyor. Düşünün bir veli kuaförünü değiştirmiyor, terzisini değiştirmiyor, marketini değiştirmiyor. Bir velinin en çok önemsediği şeyi çocuğudur. Eğer çocuğunu gönderdiği okuldan memnunsa o okulu hiç değiştirmez ve bütün eşine, dostuna, akrabasına, komşuna, mesai arkadaşına o okulu tavsiye eder. Bizim de en güçlü olduğumuz alan bu referanslarımızdır. Velilerin memnuniyeti ve bu referanslar”

İşte Batman Sınav Koleji’nin Ekobatman dergisinde yer alan haberi:

Gücünü referanslarından alan okul: Batman Sınav Koleji

Yorumlar kapalı.

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Batman Burada ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!