İsmini Hasankeyf’ten alan Batman firması: Keyftur

featured

Batman’ın yerli markası olan ve sektördeki başarıları ile sürekli gündemde kalabilmeyi başaran turizm firması Keyftur, yeni dönemde de adından söz ettirecek çalışmalar ile Batmanlılara açılmaya hazırlanıyor.

İsmini Hasankeyf’ten alan Batman firması: KeyfturYaklaşık yedi yıldır turizm sektöründe olan ve Batman’da turizm, gezi, organizasyon alanında başarılı bir geçmişe sahip olan Keyftur, adını sular altında kalan antik kent Hasankeyf’ten alıyor.

Keyftur kurucu ortağı ve yöneticisi Vedat Aker, Keyftur’a ilişkin olarak, ‘Bu şehrin yerli markası olarak çıktığımız bu yolda, ardımızda bıraktığımız yedi yılda Batmanlıların kalbine dokunmayı başardık. Batman’a, Batmanlılara olan sevgimiz eğer karşılık bulmasaydı firmamız Batman’da bu kadar karşılık alamazdı.” sözlerini ifade etti.

İsmini Hasankeyf’ten alan Batman firması: Keyftur

YERELDE MARKA OLMAYI BAŞARDIK

Keyftur firması Batman ve çevre illerden gezi, doğa, kültür, günübirlik turlar şeklinde farklı türlerde organizasyonlarda bulunan firma, bir yıl içerisinde on binlerce kişiyi farklı tur kategorilerinde ağırlıyor.

Kendileri ile bir kez tura katılanlar için, ‘artık bizden şaşmazlar’ diyen şirket yönetici Aker, “Bizimle bir kere tura katılan misafirlerimiz artık bizden şaşmaz. Bu konuda çok iddialıyız. Rehberlerimizin profesyonelliği, tecrübesi ve tura katılan misafirlerimiz ile iletişimi çok samimi ortamlar doğuruyor. Bu da bizimle bir kez tura çıkan insanların bir sonraki tur arayışlarında akıllarına ilk olarak Keyftur firmasını getirmesine yol açıyor. Bizler bugün rahatlıkla ifade edebiliriz ki yerelde marka olmayı başardık.” sözleri ile Keyftur markasının yereldeki yerine dikkat çekti.

İsmini Hasankeyf’ten alan Batman firması: Keyftur

İNSANLARIN GÜVENİ SUİSTİMAL EDİLİYOR

Kentte bu işi yapan firmaların, temel noktalarda birlik sağladığını ve ortak hareket etme noktasında bir problemlerinin olmadığını belirten Aker, “Batman’da bu işi yapan diğer firmalar ile anlaştığımız temel noktalar var. Gerek fiyat belirleme, gerek işin diğer birçok hususunda mutabık olduğumuz noktalar var. Bu Batman’daki bu işi yapan firmalar olarak çok güzel bir imaj, ancak Batman dışından bu işi yürütüp Batman’daki işleyişi bozma amacı güden firmalar da mevcut maalesef. Özellikle buradaki firmaların iş yapamaması için bu sene zararına turlar düzenlediler, fiyat düşürüp, tura her şey dahil deyip, insanların güvenlerini suiistimal ettiler. Kokartsız yani tescili bulunmayan kişileri rehber olarak turlara göndermekten tutalım da düşük modellerde araçlarla ile tura çıkarıp kötü otellere yerleştirmeye kadar varan olumsuz haberlere şahit olduk oluyoruz.  Birçok algıya rağmen Batman halkı tercihini yoğunlukla Keyftur’dan yaptı.” dedi.

İsmini Hasankeyf’ten alan Batman firması: Keyftur

ON BİNLERCE KİŞİ TAKİP EDİYOR

Sosyal medya hesapları üzerinden büyük bir kitleye hitap ettiklerini belirten Aker, “Instagram’da @batmangezikulubu @keyfturbatman adlı hesaplarımızı 30 bini aşkın kişi  ilgi ile takip etmektedir. Bizler oluşturduğumuz bu imajın kalitemizde saklı olduğunu belirtebiliriz” dedi.

İsmini Hasankeyf’ten alan Batman firması: Keyftur

Yorumlar kapalı.Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Batman Burada ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!