Petrolspor yönetimi yeni süreci açıkladı

featured

Kısa bir süre önce TPAO’ya devredilen ve Batman Petrolspor olan isminin TPAO Batman Petrolspor olarak değişen takımın başkan ve yönetimi basın ile bir araya geldi.

TPAO Batman Petrolspor Kulübü başkanı Mustafa Demir, kentteki yerel ve ulusal basın temsilcileri ile düzenlenen kahvaltı etkinliğinde bir araya gelerek takımın yönetim ve transfer sürecine ilişkin bilgilendirmelerde bulundu.

‘BU TAKIMDA KİMSENİN PARASI KALMAZ’

TPAO Kristal Park tesislerinde gerçekleşen kahvaltılı basın etkinliğinde takım yönetimi ve oyuncular hakkında bilgilendirmede bulunan TPAO Batman Petrolspor Kulübü başkanı Mustafa Demir, “Bir devir süreci geçirdik. Önceki yönetime hizmetlerinden dolayı teşekkür etmek istiyorum. Yeni sezonda taraftarlarımızı stadyuma çekmek için her türlü çabayı harcayacağımızı belirtmek istiyoruz. Bunun için de ilk beş altı maçı gece saatlerinde oynatacağız” dedi.

Kulübün devir sonrası işleyişine ilişkin de konuşan Demir, “Kulübü devir alır almaz önceki sezondan kalan borçların tümünü ödedik. Petrolspor’da kimsesinin parası kalmadı kalmaz da. Bütçe ile ilgili de şeffaf olacağız. TPAO yönetim kurulu tarafından ilk aşama için 40 milyon TL para ödendi ve bunun devamı da geleceğini belirtmek istiyoruz.” dedi.

Yorumlar kapalı.

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Batman Burada ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!