Babylon’da Hedef; Fırın Cafe ile Şubeleşmek

featured

Batman’da kısa bir süre önce hizmet vermeye başlayan Babylon Cafe Restoran, deyim yerindeyse sektörde taşları yerinden oynattı.

Babylon'da Hedef; Fırın Cafe ile Şubeleşmek

Babylon Cafe Restoran’ın yakaladığı çıkış ivmesi, başarının tesadüflerden geçmediğini, tecrübe ve kalitenin önemini bir kez daha tescillemiş oldu. İşletmenin kurucu müdürü Doğan Şen, aynı zamanda bizzat işin başında işletme müdürlüğünü de yapıyor. Kurucu işletme müdürü Doğan Şen, 19 yıllık tecrübeye sahip bir isim. Yükü omuzlamış olsa da başarının tek kişiyle olacak bir durum olmadığının altını özellikle çiziyor. Tamamı eğitimlerden geçmiş 65 kişilik deneyimli ve profesyonel bir ekip kurmuş. Ekibin uyum ve çalışma prensibi yükselişte büyük paya sahip.

Babylon'da Hedef; Fırın Cafe ile Şubeleşmek
Doğan Şen

Babylon Cafe Restoran, hedefler de koymuş ve o hedeflerde ilk pratik adımı da atmış. Batman’da Babylon markası altında fırın cafeler için çoktan harekete geçilmiş durumda. Hedefin ilk ayağında aktif olarak fırınlardan biri simit ve poğaça üretimi yapmaya başladı bile. Fırın cafelerde yemek olmayacak ama ‘Al-Götür’ şeklinde çay ve kahve servisi yapılacak.

Babylon'da Hedef; Fırın Cafe ile Şubeleşmek
Fikret Aslan

Babylon Cafe Restoran kurucularından Fikret Aslan da, Batman’da çeşitli sektörlerde başarıyı yakalamış bir iş insanı. Fikret Aslan, Babylon Cafe Restaurant’ta canlı müziği müşterilerine ücretsiz sunduklarını belirterek, canlı müzik esnasında ekstra herhangi bir ücret yansıtılmadığı ifade etti. İş insanı Fikret Aslan, ulusal çapta isim yapmış 3 önemli sanatçıyla görüştüklerini söyleyerek, bu sanatçılarla anlaşma yaparak Batmanlıları önemli isimlerle buluşturacaklarını ekledi.

İşte Babylon’un Ekobatman dergisinde yer alan haberi:

Babylon'da Hedef; Fırın Cafe ile Şubeleşmek

Yorumlar kapalı.

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Batman Burada ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!