MHP’den Batman’da ‘Adım Adım 2023 İlçe İlçe Anlatma ve Aydınlatma’ toplantısı

featured

MHP Batman Merkez İlçe Başkanlığı tarafından Batman’da ‘Adım Adım 2023 ilçe ilçe anlatma ve aydınlatma toplantısı’ düzenlendi.

MHP Genel Sekreter Yardımcısı Tamer Osmanoağaoğlu, MHP MYK üyeleri Beşir Tatar, Alper Erdem, Eyüp Gönültaş, İl Başkanı Kerem demir, Merkez İlçe Başkanı Muhammed A. Çetin, STK temsilcileri, kanaat önderleri, partililer ve vatandaşlar etkinliklere katılım sağladı. 3 gün süren program Kozluk, Sason ve Beşiri ilçelerinde başladı. Ardından programın ikinci gününde ise Hasankeyf ve Gercüş ilçelerinde yapılan toplantılarla devam etti. Programın finali ise Ahmet Güneştekin Kültür Merkezinde halk buluşmasıyla sonlandı.

MHP'den Batman'da ‘Adım Adım 2023 İlçe İlçe Anlatma ve Aydınlatma’ toplantısı

‘Adım Adım 2023 İlçe İlçe Anlatma ve Aydınlatma’ toplantısında konuşan, MHP Batman İl Başkanı Kerem Demir, ‘Ülkümüz Vardı, Ülkücü olduk’ diyerek sözlerine başladı; “Milliyetçi hareket partisinin, adım adım 2023 ilçe ilçe anlatma aydınlatma batman merkez programımıza hepiniz hoş geldiniz şeref verdiniz. Milliyetçi Hareket Partisi yarım asırdan fazla siyasetin zorlu etap ve kulvarlarını inancıyla, tertemiz ülküleriyle aşmasını bilmiştir. Nice badirelerle, nice ağır imtihanlarla sınansak da her seferinde daha da güçlenerek yolumuza devam ettik” diye konuştu.

MHP'den Batman'da ‘Adım Adım 2023 İlçe İlçe Anlatma ve Aydınlatma’ toplantısı

“BİZİM YOLUMUZ HAK YOLUDUR”

‘Bizim yolumuz hak yoludur’ diyen MHP Merkez İlçe Başkanı Muhammed A. Çetin; “Bizim yolumuz hakikat yoludur, Bizim yolumuz Allah’ın yoludur. Türk milleti üzerinde kimlerin hain ve hasmane planı varsa, Milliyetçi Ülkücü Hareket’in de onlarla kapanmaz, kapanmayacak hesapları elbet olacaktır. Şunu özellikle ifade etmeliyim ki; Milliyetçi Ülkücü Hareket dünden daha güçlüdür. Dünden daha diridir. Milletine ve devletine hizmet etmeye devam edecektir.” şeklinde konuşmasını tamamladı.

“SİZE LİDERİMİZİN SELAMINI GETİRDİM”

MHP Genel Sekreter Yardımcısı ve İzmir Milletvekili Tamer Osmanoağaoğlu, Batman’da olmaktan büyük bir onur duyduğunu belirterek; ‘Sizlere Genel Başkanımız ve Liderimiz Sayın Devlet Bahçeli’nin muhabbetlerini ve içten selamlarını getirdim’ diyerek konuşmasına başladı. ‘Batman’ın MHP Milletvekiliyim’ diyen Osmaağaoğlu; “Özellikle 15 Temmuz FETÖ’cü hain darbe girişimiyle birlikte hain emel sahiplerinin bir arada olduğu ortaya çıkmış, millet ve devlete hasım çevrelerin nasıl bir işbirliği yaptığı net bir şekilde ortalığa saçılmıştır. Zalimlikte sınır tanımayanlar küfre bekçilik yapanlarla el sıkışmışlar Türk milletinin geleceğini tehlikeye atmaktan çekinmemişlerdir. İşte gösterilen bu irade Liderimiz Sayın Devlet Bahçeli’nin Genel Başkanlığındaki Milliyetçi Hareket Partisinde karşılık bulmuş, Cumhur İttifakının temellerini oluşturmuştur.” dedi.

 

Yorumlar kapalı.Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Batman Burada ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!