• İmsak 00:00
  • Güneş 00:00
  • Öğle 00:00
  • İkindi 00:00
  • Akşam 00:00
  • Yatsı 00:00
  • İFTARA KALAN SÜRE 00:00:00
İMSAKİYE 2024 - Batman

Mediform, hastalığın kaynağına yönelik tedavi yürütüyor

featured

EKOBATMAN dergisi olarak sağlıklı yaşam denince akla gelen Mediform’u sizler için ziyaret ettik. Kısa sürede alanında markalaşan Mediform’u bilmeyen okuyucularımıza en küçük ayrıntısına kadar anlatacağız.

Konuğumuz Mediform’un fizyoterapisti Selami Üney. Selami Üney, Mediform’un amacı, sunduğu hizmetleri, Mediform’un neden tercih edilmesi gerektiğine yönelik sorularımıza cevap verdi.

Mediform, hastalığın kaynağına yönelik tedavi yürütüyor

Mediform nedir ve ne zaman hizmet vermeye başladı?

– Kurumumuz 2017 yılından itibaren hizmet veren sağlıklı yaşam merkezidir.

Kuruluş amacı ve sunduğunuz hizmetler nelerdir?

– Standart sağlık hizmetlerinin ötesinde sağlık sorunlarına bireysel, etkin ve soruna odaklı çözümler sunmak amacı ile kurulmuştur.
– Merkezimizde Doktor, Fizyoterapist ve Diyetisyen bulunmakta ve fizyoterapi, medikal estetik ve diyetisyen ünitesi hizmetleri verilmektedir.

 

Mediform, hastalığın kaynağına yönelik tedavi yürütüyor

Fizyoterapi ünitenizin hasta olan kişiye sağlayacağı ekstra avantajları nelerdir neden tercih edilmeli?

– Detaylı fiziksel ve sözlü muayene sonrası hastanın sorununun ne olduğu ve sorunun giderilmesi için ağrıdan ziyade hastalığın kaynağına odaklı tedavi yürütülmekte ve tekrarlamaması içinde önleyici tedavi programları düzenlenmekte bu tedavi süreçlerimiz zamana yayılmış detaylı, sıkı takipli olmaktadır. Bu sayede standart sağlık hizmetlerinin ötesinde kişinin sorununa özgü etkin bir süreç izlenmekte.

Mediform, hastalığın kaynağına yönelik tedavi yürütüyor

Fizyoterapi ünitenizde daha çok hangi rahatsızlıklardan dolayı hasta almaktasınız ve ne tür tedaviler uygulanır?

– Daha sık yaşanması sebebi ile bel, boyun fıtığı diz kireçlenmesi menisküs yırtığı ve sinir sıkışmaları hastaları almaktayız.
– Kayroprakti Manuelterapi Kuru İğneleme, Mezoterapi , Kuru Kupa ,Elektro Akupunkturu uygulamaları yapılmakta
Ünitemizde bel boyun fıtıklarında omurga eklem sorunlarını gidermek için Kayroprakti diğer eklem bölgelerindeki kısıtlıkları gidermek için Manuelterapi ve bu hastalıkların oluşturmuş olduğu kas hasarlarını gidermek için ise ilaçsız ve etkin bir tedavi olan kuru İğneleme tedavisi, diz kireçlenmesi ve yırtık durumlarında kandan elde edilen doku onarımına yardımcı olan CGF uygulaması yapılmaktadır.

Mediform, hastalığın kaynağına yönelik tedavi yürütüyor

Medikal estetik ünitenizde ne tür hizmetler sunulmakta?

Medikal estetik ünitemizde daha çok yüz kırışıklarını gidermek için botoks uygulaması, dudağa hacim kazandırmak için dudak dolgusu burunda bulunan küçük eğrilik ve kemerin oluşturduğu boşluğu doldurmak için burun dolgusu, elmacık dolgusu çene dolgusu uygulamaları yapılmakta. Cİlteki leke ve solgun durumlar düzeltmek için doktorumuzun uygun gördüğü gençlik aşısı, leke Mezoterapisi Paris ışıltısı kolajen aşısı gibi uygulamalar yapılmakta .
Saç dökülmesi olanlar içinde dökülmelerini durdurmak ve kısmı bir artış sağlamak içinde prp tedavisinden çok daha güçlü ve etkili olan cgf kök hücre tedavisi ve mezoterapi uygulaması yapılmaktadır.

İşte Mediform’un Ekobatman dergisinde yer alan haberi:

Mediform, hastalığın kaynağına yönelik tedavi yürütüyor

Yorumlar kapalı.Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Batman Burada ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!